İçeriğe geç

Aksesuarlar

Giyotin

Kapı Altı Giyotinleri , öncelikle yaşam konforuna ve güvenliğine yardımcı ürünlerdir. Bu ürünler uluslararası kabul görmüş kurumlarda testlerden geçirilir. Testen geçirilen ürünler sertifikalı ürünler sınıfındadır.Kapı Giyotininin Başlıca Faydalarını Başlıklar Halinde sıralayabiliriz.

Hidrolik

Birbirinden farklı şekillerde aynı amaca hizmet eden kilit tasarımları arasından en kullanışlı olanlardan biri. Hidrolik sistem detayı ile hazırlanan kilit tasarımları son derece efektif ve kolay uygulama imkânı ile karşımıza çıkıyor. Her sene 100’ün üzerinde ülkeye ihracat yapan Kale Kilit, kapı hidrolik ürünleri de sunuyor. 

Manyetik Tutucu

Normal kullanım koşullarında kapı açık konumdadır, acil ve panik durumlarında kapının serbest kalarak kapanması fail safe esasına göre çalışır.

Gömme Panik Bar

Gömme Panik Bar Kilidi HOK KİLİT Acil çıkış kapılarında kullanılır Sağ ve sol açılan kapılara uygundur Montajı oldukça basittir Bar Uzunluğu: 100 Cm Bar Genişliği: 3 Cm.

Yangın Kapısı Kolları

Biraz teknik bir konu oldu bu, çok geniş kitlelere seslenmem biraz zor bu yazıyla ama her apartmanda yangın kapıları olması zorunlu ve bu kapılar için de bir kilit sistemi gerekiyor sonuçta. Bu yazımda bu sistemlerin detaylarından ve hangilerini seçmenin daha mantıklı olduğunu yazmak istiyorum. Başlayalım..

Call Now ButtonHemen Arayın