İçeriğe geç

esenyurt yangın kapısı

Yapılarda zorumlu hale gelen yangın kapıları can ve mal güvenliğniz için önem arz etmektedir. Yangın kapısının özelliği geregi o ortamdan acil çıkış yapmanızı sağlayacak teşkilat bulunmaktadır. Yangın Kapısının üzerinde kilit sistemi olarak panik bar bulunmalıdır. Panik bar kilit sistemi tek hamle ile kapının acılmasını sağlayan bir kilit mekanizmasıdır. Tüm dünyada yangın kapıları üzerinde bu kilit mekanizması kullanılmaktadır.

Acil çıkış kapısının kilit sistemi kadar diğer aksesuarlarıda önemlidir. Örneğin yaylı menteşe sistemi acil çıkış sonrasında aynı bir hidrolik gibi kapının kapanmasını sağlayan menteşe sistemidir. Ayrıca şunuda belirtmek gerekirse duman contası yangın çıkış anında önem arz eder. yangın anında dumanın diğer alana geçisini engellemektedir.

Yangın Kapısı Esenyurt

Esenyurtta bulunan yapılarda, okul, hastane, işyerleri, kamu kuruluşları, çok katlı binalarda ve bir çok alanda yangın kapısı zorunlu kapı modelidir. Bu kapı modeli can ve mal güvenliği acısından önem arz etmektedir. Yangın Çıkış Kapısının içi özel yalıtkan malzeme ile doludur. Bu yalıtkan malzeme alevin ve ısının geçmesine engel olmaktadır.

Esenyurt Yangın Kapısını Fiyatı

Firmamız Yangın kapısının yönetmeliğini iyi bilen bir firmadır. Yangın kapısı kadar kapının ölçüleride yönetmelik gereği önem arz etmektedir. Stokta bulundurduğumuz yangın kapıları ölçüleri bakımından yönetmeliklere uygundur. Yangın Kapısını fiyatını firmamızda ölçü belirlemektedir. Tek kanat ve çift kanat kapıların fiyatları değişiklik göstermektedir.

Esenyurt Yangın Çıkış  Kapısı Firması

Firmamız istanbul’da yangın kapısı imalatı ve satışı yapmaktadır. Yangın Kapısı firmalar arasında en iddalı kapı üreticisiyiz. Yangın Kapılarımızı istanbulda üretip Türkiyenin her yerinde ambar ile göndermekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın