İçeriğe geç

tuzla yangın kapısı

Yangın çıkış kapısı olarak bilinen kapı türüdür. Hayatımızda her an lazım olmadığı için önemsiz gibi gözüksede, can kurtarıcı görevi vardır. Yangın Kapısı özellikleri bakımından, yangın anında ne kadar süre alew ve duman geçirmeyeceğini gösterir. Yangın Kapılarının en bilindik kriterlerini belirleyen dakika cinsinden modelleri 30 dakika yangın kapısı, 60 dakika yangın kapısı, 90 dakika yangın kapısı, 120 dakika Acil çıkış Kapısı, olarak piyasada bulunmaktadır.

Yangın kapısı’nın üzerinde bulunması gereken aksesuarlar olmazsa olmazı panik bar, yaylı menteşedir. aynı zamanda yalıtkan malzemesi ile dolu kapının ta kendisidir.

Tuzla Yangın kapısı ihtiyacı bakımından önemli bir yere sahiptir. Yeni yapılan yapılar ve insan topluluklarının bulunduğu yerleşim birimlerinde olması gereken bir kapıdır. İstanbul yangın kapısı üreticisi arayan kişlerin hizmetindeyiz. Yangın Kapısı üreticisi olduğumuz için piyasadaki kapı satıclarına göre ucuz yangın kapısı satışı yapmaktayız. Yangın Kapısı firmaları arasında en iddalı firmayız. Üretici firma olduğumuz için camlı yangın kapısı üretimide yapmaktayız.

Tuzla Yangın Kapısı Fiyatları

Fiyat olarak ucuz yangın kapısı arayanlar için, imalatcı firmanın olmanın avantaj ile ucuz yangın kapısı satışı yapmaktayız.

İstanbulun en iddalı Yangın kapısı üreticisi olarak isterse fabrikadan teslim, ister montajlı iş teslim yangın kapısı.

Stokta Yangın Kapılarımız mevcuttur. Acil işleriniz için acil çıkış kapısı  mevcuttur. Ayrıca Firmamız duvarınıza göre yangın kapısı imalatı yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın