İçeriğe geç

aksaray yangın kapısı

Yangın Kapısı imalatı başlı başına bir sorumluluktur. BU kapı hiç ummadık anda size gerekli olacak bir kapıdır. Acil çıkış yapmanız gereken anda bu kapının çalışırlığı ve yalıtkanlık durumu önem arz etmektedir. İşini şansa bırakmayanların yangın kapısı üretici firması olarak, imalattan halka ucuz yangın kapısı ile kapı satışı yapmaktadır.

Yangın Kapısı aksaray

Yangın Kapısı okul, hastane, Postane, Dersane, yurt, çok katlı konutlarda ve bir çok yerde kullanabileceğiniz kapı türüdür. Kapılarımız yangın yönetmeliğine uygun olarak panikbarlı, yaylı menteşe sistemli ve duman contası ile birlikte satılmaktadır.

Yangın Kapısı Firması aksaray

İstanbulun en iddalı yangın kapısı üreticisi olarak seri üretimin verdiği güç ile ucuz yangın kapısı satışı yapmaktayız. Acil durumlar için stoklarımızda acil çıkış kapıları bulundurmaktayız. İsteğe özel ölçüye göre yangın kapısı imalatu yapmaktayız.

Yangın Kapısı Fiyatı

İmalatını yapmış olduğumuz acil çıkış kapıları piyasada ezber bozan fiyatlar ile son müşteriye ulaşmaktadır. Firmamız istanbul firmasına olmasına karşılık türkiyenin her yerine yangın kapısı satışı yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın